Murueide Armuseep+ kasutusõpetus

6,00

Laost otsas

Armuseebi koostisosad :
Palmiõli, vesi kookosõli, glütseriin, oliiviõli
Roosgeraanium: Roosgeraaniumi värske, aromaatne õli on värskendava ja tasakaalustava toimega emotsioonidele. Roosgeraaniumi eeterlik õli loob nahale kaitse ja annab terve jume, see toetab naha uuenemisprotsessi.
Sidrunhein: On puhastava toimega, aitab kasutajal muutuda enesekindlamaks, eneseteadlikumaks, annab jõudu tegutseda ja lootust, kuid aitab ka unehäirete vastu – tema värske rahustav lõhn on abiks kui on tarvis puhata ja uinuda. Seetõttu ei ole mitte halb mõte üks seep pista enne ärapesemist mõneks ajaks pesukappi või sahtlisse.
Neroliõli: on mõru apelsinipuu õitest saadud õli, nerolil on tugev energeetiline toime, mis ergutab seksuaalsust, meelelisust.
Ingver: Aitab rahuneda, koondada mõtteid, kuid samas ka libiidot tõsta, see ka desinfitseerib ning seda nii bakteriaalses, kui emotsionaalses mõttes- peale riidu puhastab see ruumid kui kevadine tuuleiil.
roosiõielehe pulber ja roosi kroonlehed: tegemist on Saaremaal ökoloogiliselt puhtas keskkonnas kasvatatud roosiga Otto, mida peetakse rooside kuningannaks. Luksusliku aroomiga hinnaline metsik roos mõjub afrodisiaakumina, võimendades naiselikkust. Roos, iidne Armastuse sümbol – muundab viha, pettumuse ja kurbuse energia enesetäiendamise energiaks ja aitab probleemile anda objektiivse hinnangu, suurendab töö efektiivsust.

Kasutusõpetus ümbrikuga kaasas.

Shopping Cart